hesperus.tirmet.pl/
kategorie

BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów jak i zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze. Dostęp do danych mają tylko wybrani a następnie specjalnie przeszkoleni pracownicy naszej firmy.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej dystrybucji. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych.

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie jest starannie pakowana. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy o otworzenie przesyłki w obecności kuriera. Jeśli Państwo stwierdzą jakiekolwiek uszkodzenie proszę sporządzić wraz z kurierem protokół szkodowy, który będzie jedyną podstawą do reklamacji. Należy poinformować nas o zdarzeniu.